Gå til innhold Gå til hovedmeny
Hva er i nærheten?
Visitnorway forteller hva som skjer i nærheten av deg.

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til ansatte i Visit Trondheim.

Turistinformasjonen i Trondheim ligger sentralt plassert i Nordre gate 11. Her hjelper vi deg med å planlegge din dag i byen, bestille hotellrom i Trondheim og gi deg tips til dagsturer. Her får du kjøpt dagskort for buss i Trondheim og vi leier også ut kort til bysykkel for. Hos oss finner du også et godt utvalg av reisetips og brosjyrer for Trondheim og fra resten av Norge.

Kontakt oss gjerne for mer informasjon. 

Visit Trondheim AS, Nordre gt 11, N-7011 Trondheim, Telefon: +47 73 80 76 60, post@visittrondheim.no

 

Marvin Wiseth, reiselivsdirektør
Telefon: +47 918 67 931 
marvin@visittrondheim.no

 

Lisbeth Fallan
Lisbeth Fallan
, internasjonal salgssjef, pressekontakt
Telefon: +47 90 99 66 19 
lisbeth@visittrondheim.no




Monica Selnes
Monica Selnes
, avdelingsleder Turistinformasjonen
Telefon: +47 73 80 76 60 
monica@visittrondheim.no




Toril Lien Andersson
Toril Lien Andersson
, avdelingsleder Guideservice
Telefon: +47 91 17 36 91 
andersson@visittrondheim.no




Tina Eliassen Hustad

Tina Eliassen Hustad, salgskoordinator/webredaktør
Telefon: +47 98 10 54 51 
tina@visittrondheim.no




Maria Kühnl

Maria Kühnl, cruise- og reiselivskoordinator
Telefon: +47 46 76 39 30
kuehnl@trondheimhavn.no

 

 

 

Foto Marius Rua

Monica Mollan Hansen, salgsdirektør
Telefon: +47 93 23 95 66
monica.mollan@visittrondheim.no

Annonse
Annonse
Sist oppdatert:  2015-07-27
Lukk
Bygg inn denne artikkelen

Kopier og lim inn denne koden på bloggen/hjemmesiden din/website

Forhåndsvisning

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til ansatte i Visit Trondheim.

Kontakt oss

Kilde:: Visitnorway

TEKSTANNONSER
  • Annonse
  • Annonse
  • Annonse
  • Annonse
Annonse
Annonse
Annonse