Gå til innhold Gå til hovedmeny

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til ansatte i Visit Trondheim.

Turistinformasjonen i Trondheim ligger sentralt plassert i Nordre gate 1 frem til 1. april 2014. Her hjelper vi deg med å planlegge din dag i byen, bestille hotellrom i Trondheim og gi deg tips til dagsturer. Her får du kjøpt dagskort for buss i Trondheim og vi leier også ut kort til bysykkel for. Hos oss finner du også et godt utvalg av reisetips og brosjyrer for Trondheim og fra resten av Norge.

Kontakt oss gjerne for mer informasjon. 

Visit Trondheim AS, Nordre gt 1, N-7411 Trondheim, Telefon: +47 73 80 76 60, post@visittrondheim.no

Line Vikrem-Rosmæl


Line Vikrem-Rosmæl
, reiselivsdirektør
Telefon: +47 90 93 93 45 
line@visittrondheim.no



Lisbeth Fallan
Lisbeth Fallan
, internasjonal salgssjef, pressekontakt
Telefon: +47 90 99 66 19 
lisbeth@visittrondheim.no




Øyvind Schei

Øyvind Schei
, internasjonal salgssjef
Telefon: +47 45 40 39 91 
oyvind@visittrondheim.no




Monica Selnes
Monica Selnes
, avdelingsleder Turistinformasjonen
Telefon: +47 73 80 76 60 
monica@visittrondheim.no




Toril Andersson Lien
Toril Lien Andersson
, avdelingsleder Guideservice
Telefon: +47 91 17 36 91 
andersson@visittrondheim.no




Nina Wikan
Nina Wikan
, markedssekretær
Telefon: +47 91 17 28 30 
nina@visittrondheim.no




Sven-Erik Knoff
Sven-Erik Knoff
, prosjektleder digitale medier og medlemsservice
Telefon: +47 98 26 05 72 
sven-erik@visittrondheim.no

Annonse
Annonse
Sist oppdatert:  2014-01-27
Lukk
Bygg inn denne artikkelen

Kopier og lim inn denne koden på bloggen/hjemmesiden din/website

Forhåndsvisning

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til ansatte i Visit Trondheim.

Kontakt oss

Kilde:: Visitnorway

TEKSTANNONSER
  • Annonse
  • Annonse
  • Annonse
  • Annonse
Annonse
Annonse
Annonse