TRAVEL ALERT! Important information about the Coronavirus situation in Norway
Dynamic Variation:
Offers
x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Choose Language
Toggling to another language will take you to the matching page or nearest matching page within that selection.
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway
Trøndelag Trøndelag TRONDHEIM

Intro til CRY WOLF - Just Loomis Photographs a-ha

  • Brattørkaia 14 Trondheim
  • +47 73605070
  • June 22, 2020 - August 23, 2020
  •  /  Price 150,-
  • (50 Upcoming Dates)
Overview

Få med deg en presentasjon av utstillingen!

Etter å ha gitt ut sitt fjerde studioalbum, East of the Sun, West of the Moon, setter a-ha kursen mot Brasil og festivalen Rock in Rio II på Maracana Stadion.

26. januar 1991 spiller a-ha for 198 000 personer – ny rekord for antall betalende publikum på konsert, ifølge Guinness rekordbok.

Med seg har bandet den amerikanske fotografen Just Loomis, som dokumenterer konserten. Loomis har i flere år jobbet tett på a-ha, og tatt flere foto til gruppas albumcover, inkludert det ikoniske Hunting High and Low. Loomis fotograferer bandet ikke bare inne på stadion, men også backstage, på hoteller, strender, utflukter til små landsbyer, det som dukker opp. I denne fotoutstillingen forteller Loomis historien om den unike relasjonen mellom a-ha og Brasil. Mange av bildene er aldri vist før.

Cry Wolf – Just Loomis photographs a-ha, 1991, viser et utvalg fotografier fra Rock in Rio II og a-ha’s senere turné i Sør-Amerika samme år.

Utstillingen åpner i Rockheim temporær lørdag 13. juni og blir stående til mai 2021.

  • Last Updated: 06/22/2020
  • Source: Hva skjer kalender
Dates

Sun, July 5, 2020 2:15 PM

Mon, July 6, 2020 2:15 PM

Tue, July 7, 2020 2:15 PM

Wed, July 8, 2020 2:15 PM

Thu, July 9, 2020 2:15 PM

Fri, July 10, 2020 2:15 PM

Sat, July 11, 2020 2:15 PM

Sun, July 12, 2020 2:15 PM

Mon, July 13, 2020 2:15 PM

Tue, July 14, 2020 2:15 PM

Wed, July 15, 2020 2:15 PM

Thu, July 16, 2020 2:15 PM

Fri, July 17, 2020 2:15 PM

Sat, July 18, 2020 2:15 PM

Sun, July 19, 2020 2:15 PM

Mon, July 20, 2020 2:15 PM

Tue, July 21, 2020 2:15 PM

Wed, July 22, 2020 2:15 PM

Thu, July 23, 2020 2:15 PM

Fri, July 24, 2020 2:15 PM

Sat, July 25, 2020 2:15 PM

Sun, July 26, 2020 2:15 PM

Mon, July 27, 2020 2:15 PM

Tue, July 28, 2020 2:15 PM

Wed, July 29, 2020 2:15 PM

Thu, July 30, 2020 2:15 PM

Fri, July 31, 2020 2:15 PM

Sat, August 1, 2020 2:15 PM

Sun, August 2, 2020 2:15 PM

Mon, August 3, 2020 2:15 PM

Tue, August 4, 2020 2:15 PM

Wed, August 5, 2020 2:15 PM

Thu, August 6, 2020 2:15 PM

Fri, August 7, 2020 2:15 PM

Sat, August 8, 2020 2:15 PM

Sun, August 9, 2020 2:15 PM

Mon, August 10, 2020 2:15 PM

Tue, August 11, 2020 2:15 PM

Wed, August 12, 2020 2:15 PM

Thu, August 13, 2020 2:15 PM

Fri, August 14, 2020 2:15 PM

Sat, August 15, 2020 2:15 PM

Sun, August 16, 2020 2:15 PM

Mon, August 17, 2020 2:15 PM

Tue, August 18, 2020 2:15 PM

Wed, August 19, 2020 2:15 PM

Thu, August 20, 2020 2:15 PM

Fri, August 21, 2020 2:15 PM

Sat, August 22, 2020 2:15 PM

Sun, August 23, 2020 2:15 PM

See All
Statens Kartverk, Geovekst og kommuner - Geodata AS
Intro til CRY WOLF - Just Loomis Photographs a-ha
Your Recently Viewed Pages