TRAVEL ALERT! Important information about the Coronavirus situation in Norway
Dynamic Variation:
Offers
x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Choose Language
Toggling to another language will take you to the matching page or nearest matching page within that selection.
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway
Trøndelag Trøndelag TRONDHEIM

Karl Johan og jakten på Norges krone

  • Kongsgårdsgata 1B
  • +47 73890800
  • July 10, 2020 - July 24, 2020
  •  /  Price 70,-
  • (11 Upcoming Dates)
Overview

Året er 1818 og Norges nye konge, Karl Johan, har et kjempeproblem. Han skal krones i Nidarosdomen, men har ingen krone han kan bruke! Kroningsdagen nærmer seg med stormskritt. Hva skal han gjøre? Karl Johan og Jakten på Norges krone er en teaterforestilling som tar publikum med ut på reise til verdens kriker og kroker. For hvor kan man finne en krone? Forestillingen er egnet for barn i alderen 4-10 år.
Dette er ett av mange arrangementer under Sommer i Borggården 10. juli – 2. august. Vi legger til rette for trygge opplevelser for store og små. Arrangementet har begrensede antall plasser av hensyn til smittevern. Velkommen til Sommer i Borggården!

  • Last Updated: 06/17/2020
  • Source: Hva skjer kalender
Dates

Fri, July 10, 2020 2:00 PM 2:30 PM

Mon, July 13, 2020 2:30 PM

Tue, July 14, 2020 2:30 PM

Wed, July 15, 2020 2:30 PM

Thu, July 16, 2020 2:30 PM

Fri, July 17, 2020 2:30 PM

Mon, July 20, 2020 2:30 PM

Tue, July 21, 2020 2:30 PM

Wed, July 22, 2020 2:30 PM

Thu, July 23, 2020 2:30 PM

Fri, July 24, 2020 2:30 PM

See All
Statens Kartverk, Geovekst og kommuner - Geodata AS
Karl Johan og jakten på Norges krone
Your Recently Viewed Pages