Dynamic Variation:
Book
Choose Language
Search & Book
Dynamic Variation:
Search
or search all of Norway
Trøndelag Trondheim

Open workshop

  • Munkegata 58, Trondheim
  • +47 97730654
  • February 22, 2017 - December 27, 2017
  •  /  6:00 PM to 10:00 PM
  •  /  Price NO
  • (23 Upcoming Dates)
Overview

Hver onsdag og søndag holder Hackheim åpent og gratis verksted hvor du har anledning til å 3d-printe, lodde, sage og få tilgang til andre verktøy. Kom gjerne innom for å lage en oppfinnelse, reparere noe eller bare slå av en prat.

  • Source: Trondheim Events
Dates
Wednesday, July 26, 2017

Wednesday, August 2, 2017

Wednesday, August 9, 2017

Wednesday, August 16, 2017

Wednesday, August 23, 2017

Wednesday, August 30, 2017

Wednesday, September 6, 2017

Wednesday, September 13, 2017

Wednesday, September 20, 2017

Wednesday, September 27, 2017

Wednesday, October 4, 2017

Wednesday, October 11, 2017

Wednesday, October 18, 2017

Wednesday, October 25, 2017

Wednesday, November 1, 2017

Wednesday, November 8, 2017

Wednesday, November 15, 2017

Wednesday, November 22, 2017

Wednesday, November 29, 2017

Wednesday, December 6, 2017

Wednesday, December 13, 2017

Wednesday, December 20, 2017

Wednesday, December 27, 2017

See All
Open workshop
Your Recently Viewed Pages
Ad
Ad
Ad