Dynamic Variation:
Offers
Choose Language
Search & Book Sponsored Links
Dynamic Variation:
Search
or search all of Norway
Eastern Norway Gjøvik Østre Toten

Urbane Totninger 2018

Overview

Norges største sommershow de siste årene. Sett av 33.600 i 2017. Blanding av revy, musikk, standup, parodier og musikal.

Med Gustav Nilsen, Paul Håvard Østby, Ida Marie Ringerud, Sverre Fredrik Bø Nordheim, Torbjørn Dyrud, Lewi Bergrud, Jon Anders Narum og Håvar Gjestvang

Ledsager gratis uten billett.
Varighet: 90 minutter uten pause.
Dørene åpner cirka en halvtime før showstart
Servering: kiosk, øl og vin
Ankomst: Parkeringsplasser på område, følg anvisning fra parkeringsvakter. Ringruta kan være et godt alternativ!
Parkering: kr 20,-

Les mer på <A href="http://www.urbanetotninger.no" target="_new">www.urbanetotninger.no</A> eller på
<A href="https://www.facebook.com/UrbaneTotninger/?fref=ts" target="_new">facebooksida</A>.

  • Last Updated: 04/24/2018
  • Source: Turistkontoret Gjøvik Land Toten
Dates

Sat, May 26, 2018 7:30 PM

Wed, May 30, 2018 6:30 PM

Wed, May 30, 2018 9:00 PM

Thu, May 31, 2018 6:30 PM

Thu, May 31, 2018 9:00 PM

Fri, June 1, 2018 6:30 PM

Fri, June 1, 2018 9:00 PM

Sat, June 2, 2018 6:30 PM

Sat, June 2, 2018 9:00 PM

Wed, June 6, 2018 6:30 PM

Wed, June 6, 2018 9:00 PM

Thu, June 7, 2018 6:30 PM

Thu, June 7, 2018 9:00 PM

Fri, June 8, 2018 6:30 PM

Fri, June 8, 2018 9:00 PM

Sat, June 9, 2018 6:30 PM

Sat, June 9, 2018 9:00 PM

Wed, June 13, 2018 6:30 PM

Wed, June 13, 2018 9:00 PM

Thu, June 14, 2018 6:30 PM

Thu, June 14, 2018 9:00 PM

Fri, June 15, 2018 6:30 PM

Fri, June 15, 2018 9:00 PM

Sat, June 16, 2018 6:30 PM

Sat, June 16, 2018 9:00 PM

Wed, June 20, 2018 6:30 PM

Wed, June 20, 2018 9:00 PM

Thu, June 21, 2018 6:30 PM

Thu, June 21, 2018 9:00 PM

Fri, June 22, 2018 6:30 PM

Fri, June 22, 2018 9:00 PM

Sat, June 23, 2018 6:30 PM

Sat, June 23, 2018 9:00 PM

Tue, June 26, 2018 6:30 PM

Tue, June 26, 2018 9:00 PM

Wed, June 27, 2018 6:30 PM

Wed, June 27, 2018 9:00 PM

Thu, June 28, 2018 6:30 PM

Thu, June 28, 2018 9:00 PM

Fri, June 29, 2018 6:30 PM

Fri, June 29, 2018 9:00 PM

Sat, June 30, 2018 6:30 PM

Sat, June 30, 2018 9:00 PM

Tue, July 3, 2018 6:30 PM

Tue, July 3, 2018 9:00 PM

Wed, July 4, 2018 6:30 PM

Wed, July 4, 2018 9:00 PM

Thu, July 5, 2018 6:30 PM

Thu, July 5, 2018 9:00 PM

Fri, July 6, 2018 6:30 PM

Fri, July 6, 2018 9:00 PM

Sat, July 7, 2018 6:30 PM

Sat, July 7, 2018 9:00 PM

See All
Urbane Totninger 2018
Your Recently Viewed Pages
Ad
Ad
Ad